" בית בעיצובי מותאם באופן אישי לצורכי המתגוררים בו ומסוגנן לפי טעמם,
תפקידי הוא ליצור על בסיס אלו בית פרקטי, נעים, הרמוני ושלם"

50951999_1987909561512890_4595406228359741440_o
צילום: פזית עוז

את לימודי העיצוב התחלתי לפני כעשר שנים בסטודיו ברזין שהם, שם קיבלתי את כל הכלים לעסוק בעיצוב פנים מהיסוד ומאז ועד היום אני בעלת משרד לעיצוב פנים העוסק בתכנון ועיצוב בתים ללקוחות פרטיים ובנייני בוטיק עבור יזמים במרכז הארץ.

אני שמה דגש רב על תכנון החלל, מתוך ההבנה שזהו הפרמטר החשוב ביותר, הן מבחינת נוחות והן מבחינת אסטטיקה. בית בעיצובי מותאם באופן אישי לצורכי המתגוררים בו ומסוגנן לפי טעמם, כשתפקידי הוא ליצור על בסיס אלו בית פרקטי, נעים, הרמוני ושלם.

אני רואה הרבה יופי בסימטריה, באיזון של צבעים, חומרים ורהיטים בחלל ומייחסת חשיבות רבה לחיבור הרגשי של הבית עם מי שמתגורר בו. אני רוצה שבעלי הבית יהיו מאוהבים בבית שלהם. שזה יהיה עבורם מקום של שלווה ושקט, בסיס לצמיחה וטעינת מצברים בסוף כל יום ולקראת המחר.     

בתחילת דרכי זכיתי לעצב את המשרדים של המותג כריסטיאן דיור בישראל, חוויה חד פעמית שהשפיעה על סגנון העיצוב שלי. היום, אני עובדת במקביל על מספר פרוייקטים אותם אני בוחרת בקפידה. מרביתם נפרשים על גבי מספר שנים ומאחר שמדובר על עיצוב ביתו הפרטי של אדם, החברות נרקמת באופן טבעי, אני מתחברת לבית המתגבש לו וההשקעה בפרוייקט באה מהלב. 

אני מתגוררת בתל אביב יחד עם בן זוגי אבי וילדינו מאיה ואיתן, בבית שאנחנו אוהבים.

אני מזמינה אתכם לביתי לפגישת היכרות , או אם יש בכך צורך, לקבוע איתי פגישת ייעוץ בביתכם.