"מן הרגע הראשון התרשמנו מהמקצועיות ,הטעם המשובח ,ההקפדה על כל פרט ,
והיכולת לשלב אסתטיקה ופרקטיות כאחד"

אני מזמינה אתכם למפגש ממוקד ויעיל, שנותן מענה לשאלות העיצוב שלכם, מתוך הבנה שלא לכל אחד ולא בכל פרוייקט יש צורך בליווי צמוד ומקיף לאורך זמן. במפגש העיצוב שלנו תקבלו מידע רב ומענה אישי ופרטני לכל שאלותיכם.

למי מתאים מפגש שכזה? לכם במידה ש…

  • אתם רוצים להלביש את הבית מחדש בעצמכם ומחפשים מעט הכוונה? במקרה כזה אגיע אליכם עם דוגמאות של חומרים וצבעים, קטלוגים של חנויות וספקים ויחד נבנה רשימת קניות, סכמה של צבעים וסגנון שינחו אותכם בבחירות שתעשו בהמשך. לאחר המפגש אני זמינה בווטצאפ לשאלות.
    במידה ותרצו מפגש המשך נוכל לעשות יום רכישות מרוכז או מפגש ממוקד נוסף, עבור הרכישות הגדולות והמשמעותיות ביותר לכם.
  • קיבלתם תכניות מקבלן ואתם רוצים להבין אותם לעומק? בואו נעבור עליהם יחד, נקרא את הסימונים ונוודא שהתכניות תואמות את הצרכים שלכם. מהנסיון שלי, במרבית המקרים אפשר לעשות שינויים קטנים והכרחיים שעושים הבדל גדול, ללא צורך בליווי צמוד במשך השנתיים של הבנייה. אם ישנם צורך בשינויים נסמן אותם על גבי התכניות בכתב יד ואיתם תפנו למתאם הדיירים בפרוייקט.
    בדירות קבלן מעבר למעבר על התכניות, אני ממליצה במפגש נוסף בחברת המטבחים. מכל שלבי הבחירות של הרוכשים בדירות קבלן זה השידרוג היקר ביותר והתכנון המורכב ביותר, שתרגישו אותו לאורך שנים.

     

  • הוצאתם תוכניות אדריכליות ואתם רוצים חוות דעת שניה? מגיעים אלי לקוחות בדקה ה-90 לקראת התחלת בנייה כשהם אינם שלמים עם התכניות או עם בעלי המקצוע שבחרו. אם אתם במצב כזה, אני מבטיחה להיות כנה אתכם לגבי טיב התכניות, להיות איתכם בהתלבטויות שעולות ולתת חוות דעת מקצועית.


עלות המפגש 1,500 ש"ח.
עלות מפגש המשך במידת הצורך, 500 ש"ח.

פגישת ייעוץ היא מפגש שאינו מוגבל בזמן, שלרוב נמשך כשלוש שעות.

את הילה הזמנו לפגישת ייעוץ לקראת סיומו של תהליך השיפוץ של דירתנו שהחל לפני מספר חודשים בליווי אדריכלי,כשחשנו אי ביטחון לנוכח הצורך להחליט לגבי מכלול פרטים, השילובים והצבעים . הילה הגיעה ללא דיחוי , עם תיק דוגמאות וצבעים כמו מרי פופינס ותיק הקסמים שלה. מן הרגע הראשון התרשמנו מהמקצועיות ,הטעם המשובח , ההקפדה על כל פרט ,והיכולת לשלב אסטטיקה ופרקטיות כאחד. כל זה הגיע עם מוכנות לסייע , נגישות, גישה אופטימית וחיובית ,מאור פנים ונועם הליכות. פשוט תענוג וחוויה מרעננת ומעוררת אמון. גם לאחר הפגישה נשארה הילה זמינה לנו לכל שאלה או בקשה באופן הטבעי והנוח ביותר. תודה הילה !!

יאיר ונירה, תל אביב

שמחתי מאוד לגלות שאכן מה שהובטח לי בשיחה המקדימה אכן התקיים בפועל. בזמן הפגישה היית פנויה עבורי ואכן איפשרת לי ללא הגבלת זמן לעבור על כל התוכניות, כולל בניה, חשמל ואינסטלציה. הבנת את צרכי המשפחה ואת צרכי ואף בחלק מהמקרים הצעת מספר אפשרויות לבחירה. חשתי כי היית יסודית ומקצועית. המחיר היה הוגן לתמורה. פתחת בפני את ביתך ואיפשרת לי להתרשם מהעיצוב המקסים ולקבל רעיונות נוספים. חשתי שאכן חשוב לך שאהיה מרוצה. אני מודה לך מאוד ובהחלט אמליץ עליך גם לאחרים.

מירב

נפגשתי עם הילה לפגישת עבודה- פגישת סטיילינג לעיצוב פנים של בית בבניה, כל כך נהניתי שהצטערתי שהפגישה נגמרה! זרמת עם הרעיונות שהבאתי ועדיין הצלחת לדחוף אותי קדימה, להעיז ולנסות צבעים ורעיונות חדשים, את כשרונית, מדוייקת ויחודית! יצאתי מהפגישה עם כל כך הרבה מידע ועם חזון ברור כיצד יראה הבית... אהיה גאה להשוויץ ולספר שאת היית חלק מתהליך עיצוב הפנים בבית שלי..

נורית נבו-תנעמי