דופלקס גן בצהלה

בשכונת צהלה מתגוררת אם חד הורים עם שלושת ילדיה, בני 7,9,11. הבית תוכנן עם המון מחשבה על ילדיה שהם על סף מתבגרים ומה יהיה החלוקה האידיאלית של החלל לצורכיהם בשלב זה של חייהם.
הרצון היה להפריד בין הקומה של "המבוגרים" ואת הקומה של הילדים שהפכה ממש לממלכה שלהם: עם חלל משותף ובו ספת אירוח ענקית, עליה אפשר גם להישאר לישון או לצפות בסרט הרבה ילדים יחד, לצידה שולחן ביליארד ומסביבם שלושה חדרים פרטיים ושני חדרי רחצה, פינת עבודה אינטימית ומשותפת במסדרון ויציאה נפרדת מהבית.
את קומת המבוגרים, הקפדנו ליצור חלל פתוח ורחב ידים שמזמין את כולם (גם את הילדים) לשהות בו, אך בניגוד ללמטה כאן  היה דגש על אווירה של בית רגוע ושלוו. סלון, פינת אוכל וכמובן לב הבית המטבח כולם עם יציאות לגינה הירוקה.
בקומה זאת גם ממוקמת סוויטת ההורים, יחידה נפרדת ומפנקת למי שעובדת קשה בניהול הבית וגידול הילדים. פינה שקטה ומעין מפלט רק שלה. את חדר העבודה היא בחרה לשים בחלק הציבורי של הבית, סגור עם דלתות זכוכית כך שגם בעת העבודה, היא תהיה חלק מהמתרחש.
הבית הזה הוא דוגמא מצויינת לתכנון חלל תפור למידות בעליו כך שישרת את המתגוררים בו.

בנוסף לכך החלוקה החדשה העלתה את ערך הבית, הדירה הזו, לפני השיפוץ שעשינו ולפני שנרכשה היתה בשוק למכירה במשך חודשים ארוכים. לאחר השיפוץ המסיבי, החלוקה מחדש וההלבשה, בתום שנתיים שגרו בבית נמכרה הדירה ע"י בעלת הבית שעברה להתגורר בחול, תוך חודש בלבד ומעל למחיר השוק.